Григор Димитров има всички основания да счита себе си за

...
Григор Димитров има всички основания да счита себе си за
Коментари Харесай

Григор Димитров срещу ATP в един специален куиз


Григор Димитров има всички учредения да смята себе си за един от ветераните в мъжкия тенис. Българинът е част от ATP тура към този момент 15 години и е настоящият тенисист с най-вече следващи участия на шампионатите от Големия шлем. Една толкоз дълга и забавна кариера несъмнено изобилства от моменти, които заслужават да бъдат припомнени.

Точно това е задачата на специфичния куиз на ATP. Световният №29 бе основен воин в новия епизод на рубриката Head 2 Head, в която му бяха заложени някои много любопитни въпроси по отношение на времето му в Тура. Началото обаче не изглеждаше доста оптимистично. „ Колко добре познаваш кариерата си? Как ще се оправиш съгласно теб? “ – попита интервюиращата, на което Димитров чистосърдечно отговори: „ Не доста добре, само че да опитаме “.

Началният въпрос бе много елементарен – какъв е най-високият ранкинг на Димитров. След това обаче той трябваше да се върне много обратно в годините, откакто бе запитан коя беше първата му ATP победа. Първият въпрос, който затрудни по-сериозно българина, бе против кого записа първата си победа над състезател от Топ 5.

С напредването на куиза въпросите ставаха все по-интересни, като кой е интензивният състезател, против който Димитров е играл най-често, и на кой шампионат е записал най-вече победи.

Предходните участници в рубриката бяха Марин Чилич, Диего Шварцман и Доминик Тийм, като във видеото можете да видите по какъв начин се оправи първата ни ракета спрямо тях.
Източник: tenniskafe.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР