Горд съм, че съм варненец днес, защото Дара е тук

...
Горд съм, че съм варненец днес, защото Дара е тук
Коментари Харесай

Благомир Коцев: Дара показа, че с упоритост и с усърден труд може да върви срещу вятъра

Горд съм, че съм варненец през днешния ден, тъй като Дара е тук и желая да ѝ благодаря като дипломат на . Това съобщи кметът на пред събралите на концерта и празненство под намерено небе в за отпразнуване на успеха на певицата Дара на „ Евровизия “.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР