Голмайсторът за Арда при равенството 1:1 срещу Ботев (Пловдив) Иван

...

Коконов: Целта пред Арда е място в топ 6

Голмайсторът за Арда при равенството 1:1 против Ботев (Пловдив) Иван Коконов дефинира като подобаващ резултата.

" Имаше огромна борба на терена. До 30 минута владеехме играта, само че в последните десетина минути на първата част отстъпихме самодейността. Стана прекрасен мач, законосъобразен хикс. Успяхме бързо да се върнем в мача, откакто ни вкараха гол.

Още през днешния ден искахме да победим, само че против Царско село ще се опитаме да победим, те са много нападателен тим. Закономерно сме някъде по средата на таблицата, само че задачата е в случай че успеем да влезем в шестицата и да се задържим там ", сподели Коконов.
efbet Лига 14 кръг, сряда 30 октомври  Ботев (Пловдив) 1:1краен резулат  Арда (Кърджали)