Николай Нанков: Гласувах за нормалност, стабилност и отговорност в управлението
" Гласувах ЗА, а не срещу! Гласувах за нормалност, непоклатимост и отговорност в ръководството ", това уточни лидерът на листата на ГЕРБ-СДС в 11-МИР.
" Гласувах за реализиране на междинни за Европейския съюз приходи за жителите ". Той добави още, че е упражнил правото си на глас с хартия: " тъй като съм европеец ".
Николай Нанков прикани хората да излязат и да гласоподават.
" Гласувах за реализиране на междинни за Европейския съюз приходи за жителите ". Той добави още, че е упражнил правото си на глас с хартия: " тъй като съм европеец ".
Николай Нанков прикани хората да излязат и да гласоподават.
Източник: zonanews.bg
КОМЕНТАРИ




