Германският ветеран Томас Мюлер намекна, че може би ще приключи

...
Германският ветеран Томас Мюлер намекна, че може би ще приключи
Коментари Харесай

Томас Мюлер приключва с националния отбор на Германия

Германският деец Томас Мюлер загатна, че може би ще завърши кариерата си в националния тим след шокиращото отпадане на Световното състезание. Германците завоюваха с 4:2 против Коста Рика, само че това не им стигна за нищо повече от 3-ото място. Япония победи Испания с 2:1 и оглави група Е.

„ Ако това е моят финален мач за националния тим, бих желал да кажа няколко думи на почитателите, които ме подкрепяха през всички тези години “, стартира Томас Мюлер пред телевизия „ ARD “. За него това беше четвърто Световно състезание, в това число и при извоюваната купа през 2014-а година.

„ Беше необикновено наслаждение! Скъпи хора, благодаря ви в действителност доста. Имахме невероятни моменти дружно “, добави той.

„ Винаги съм опитвал да си оставя сърцето на терена. И го върших с обич. Трябва да бъдете сигурни в това “, обърна се Мюлер към публиката от телевизионната камера.

Срещата с Коста Рика беше неговият 121-и мач за Германия, като в тях е вкарал 44 гола. Мюлер всекидневно играе като атакуващ полузащитник, само че също по този начин е употребен с триумф и на върха на офанзивата, както в клуба си, по този начин и в Бундестима.

Самият Мюлер има контракт с Байерн, който неотдавна беше продължен с още една година. И все още няма индикации, че ще завърши кариерата си и на клубно равнище.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР