Германия и Сърбия завършиха 1:1 в приятелски мач на Фолксваген

...

Германия и Сърбия завършиха 1:1

Германия и Сърбия приключиха 1:1 в другарски мач на " Фолксваген Арена ". Головата машина на " Айнтрахт " (Франкфурт) Лука Йович откри за гостите в 12-ата минута, само че в 69-ата резервата Леон Горетцка изравни.

В самия завършек на дуела се стигна до доста жестоко нарушаване на Милан Павков против Льорой Сане. Глезенът на играча на " Манчестър Сити " съществено се усука след бруталното влизане и той беше сменен. Още не е ясно дали травмата е сериозна, само че по реакциите на Сане след промяната по-скоро може да се съди, че му се е разминало.

Гермнците сътвориха повече положения, само че още веднъж демонстрираха неумение пред гола, а в отбранителен проект позволиха няколко съществени неточности. Позитивното за селекционера Йоахим Льов е смяната след почивката, когато тимът доминираше и можеше да стигне до цялостен поврат. /bnr.bg
Източник: dnesplus.bg