Гърция надделя над Лихтенщайн с 2:0 като гост в мач

...

Гърция си свърши работата срещу Лихтенщайн

Гърция надви над Лихтенщайн с 2:0 като посетител в мач от квалификационна Група “J” за Евро 2020. В другите две срещи от групата, които се изиграха довечера Босна и Херцеговина победи с 2:1 вкъщи Армения, а Италия се наложи с 2:0 в Удине над Финландия.

В първата минута на добавеното време на първата част Константинос Фортунис даде задатък на “елините” в резултата, откакто получи дълъг извеждащ пас в наказателното поле и с воле отблизо разстояние изпрати топката в противниковата врата. В 80-ата минута резервата Анастасиос Донис осъществя второто попадение за гърците. Той овладя топката на гърди в наказателното поле и с мощен шут опъна мрежата.

ЛИХТЕНЩАЙН - ГЪРЦИЯ 0:2 0:1 Фортунис (45+1) 0:2 Донис (80)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ЕВРО 2020 1 кръг, събота 23 март  Лихтенщайн 0:2краен резулат  Гърция