Футболният национал Божидар Краев се разписа във вратата на един

...

Божидар Краев бележи във вратата на "Спортинг" Лисабон

Футболният национал Божидар Краев се разписа във вратата на един от най-силните португалски тимове - " Спортинг " Лисабон. Къдрокосият халф беше безмилостен против " лъвовете " в 18-ата минута при успеха с 3:1 на неговия " Жил Висенте " в среща от локалното състезание.

Краев изигра цялостни 90 минути против именития противник. Още при започване на първото полувреме той се оказа най-съобразителен в наказателното поле на " Спортинг " и прати топката във вратата.

" Драконите " изравниха преди почивката, само че по-късно футболистите на " Жил Висенте " съумяха да вкарат още два гола.

След мача българинът се похвали в обществените мрежи, че е бил отличен за Най-добър състезател на мача.

Снимка: Фейсбук

Това е втори гол за Краев с фланелката на " Жил Висенте " през сезона. През август той се разписа при успеха против другия португалски гранд " Порто ".
Източник: btvnovinite.bg