Футболната среща между ЦСКА и Левски от 13-ия кръг на

...

Мачът ЦСКА-Левски завърши без победител

Футболната среща сред ЦСКА и " Левски " от 13-ия кръг на Първа лига приключи с тъждество 1:1.

В 17-ата минута Тобиас Хайнц вкара за " алените ", само че голът беше анулиран поради засада на съотборника му Дюкенс Назон преди този момент. Малко по-късно " Левски " поведе с първия си прецизен удар във вратата. След почивката " ЦСКА-София " съумя да изравни резултата.

На трибуните още веднъж имаше напрежение. В края на първото полувреме дикторът на стадиона предизвести, че срещата може да бъде преустановен, защото почитателите на двата тима изстрелваха сигнални ракети едни против други.

Съобщава се, че почитател на ЦСКА е потърпевш и е откаран в болница. На стадиона са участвали и доста родители с деца - някои от които са си тръгнали поради изстрелването на ракети.

Спрекчвания имаше и на терен сред играчите на двата тима.

След срещата ЦСКА заема трета позиция в класирането с актив от 25 пункта, до момента в който " Левски " е четвърти с 2 точки по-малко.
Източник: boulevardbulgaria.bg