Футболистите на започнаха пролетният дял от първенството в Трета лига

...

Светкавица победи Доростол

Футболистите на започнаха пролетният дял от шампионата в Трета лига – Североизточна Tрета лига с победа над (Силистра). Двубоят се игра на градския стадион " Димитър Бурков " – без аудитория и мина под диктовката на домакините.

Още в 12-ата минута Даниел Борисов простреля вратата на Веселин Василев за 1:0. Въпреки териториалното си превъзходство " мълниеносците " не можаха да материализират многото преференциални за гол обстановки.

През второто полувреме играта още веднъж се водеше в по-голямата си част в игралното поле на гостите. В 50-ата минута Никола Василев удвои преднината на Светкавица, при който резултат приключи и срещата.

Салим Салих Североизточна Трета лига 16 кръг, събота 27 февруари  Светкавица (Търговище) 2:0краен резулат  Доростол