Футболистът на турския Сивасспор Хакан Арслан със сигурност няма да

...

Футболист получи червен картон, оспорвайки съдийско решение с телефон

Футболистът на турския " Сивасспор " Хакан Арслан сигурно няма да не помни мача против " Бешикташ ". И то не тъй като вкара доста голове (Отборът му загуби с 0:3) и като капитан поведе отбора към победа, а тъй като беше безогледно изпъден от съдията, защото оспори съдийско решение с... телефон.

Полузащитникът опита да потвърди, че реферът е сбъркал в отсъждането си, като му даде повтаряне, само че пък това непосредствено редуцира престоя му на терена.

Devre arasında taç pozisyonunu telefondan hakeme gösteren Hakan Arslan, ikinci sarıdan kırmızı kart gördü.

Tüm videolar için •
— @goalforza 'yı takip ediniz. (@canligoltv6)

Какво се случи в 14-ия кръг на турското състезание?

В самия завършек на първото полувреме " Бешикташ " водеше с 1:0 и организираше нова офанзива. Топката обаче напусна очертанията на терена. Съдиите - и основният и страничният, който беше покрай противоречивата обстановка, не реагираха. За това Арслан реши да вземе нещата в свои ръце.

Izdüşüm
Senin.......
— Rıza Çalımbay ve diğer 58 kişi (@RCALIMGEREKIYOR)

Секунди след края на първата част той отиде до аварийна пейка, взе телефона си и го натика в лицето на рефера с гледище да изгледа повторението. Първоначално съдията извади жълт картон, само че бурните митинги на футболиста продължиха, а той хвърли апарата си на земята. Така се стигна до червен картон.

Ядосан, Арслан се насочи към тунела. 32-годишният футболист получава червен картон едвам за 4-и път в кариерата си.
Източник: btvnovinite.bg