ФК ЦСКА 1948 2 : 2 Лудогорец 86′ ГОООЛ! ЧОЧЕЕЕВ!

ФК ЦСКА 1948 - Лудогорец 2:2, Чочев с късен гол за домакините!

Лудогорец
 86′
ГОООЛ! ЧОЧЕЕЕВ! 2:2!
85′
ШАНС ЗА ДОМАКИНИТЕ! Алекс Колев стреля рисково с глава към вратата, само че Падт се намеси добре и избави.
77′
Жълт картон за Текпетей.
68′  Снимка 619998
Източник:
65′
При попадението на Лудогорец Наумов се е контузил и на негово място влиза аварийният вратар Генадий Ганев.
62′
1:2! ДЕСПОДОВ! Само няколко минути след гола на домаките, Лудогорец още веднъж излезе напред в резултата. Този път Спас Делев влезе в ролята на помощник, а Кирил Десподов трансформира подаването в гол.
59′  Снимка 620000
Източник:
58′
ГОООЛ! 1:1! Педриньо! Александър Колев центрира в наказателното поле, където Георги Русев отклони към Педриньо, който пък нанесе кинжален шут и Падт можеше единствено да извади кълбото от мрежата си!
54′
Жълт картон за Реян Даскалов.
 Снимка 619993
Източник:
46′
ГОЛ! ДЕЛЕВ! Само няколко секунди след подновяването на играта Лудогорец съумя да открие резултата. Мануел Шоу изведе Делев на добра позиция, а опитният футболист на " зелените " матира Наумов с левия крайник.
45′
ИГРАТА съдебна експертиза ПОДНОВЯВА!
45+1′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
43′
Кирил Десподов опита шанса си с шут към 25-30 метра, но за негово злощастие топката мина доста близо над напречната греда.
39′
РУСЕВ! Атакуващият футболист на домакините имаше отличен късмет да изведе своя тим напред пет минути преди почивката. Русев получи топката в наказателното поле, финтира бранител в зелено и стреля с левия крайник, само че Падт внимаваше и избави удара му.
 Снимка 619994
Източник:
33′
Опасно центриране към Игор Тиаго в наказателното поле на домакините, само че Елитон изпревари бразилеца и съумя да почисти в ъглов удар.
30′
Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 46%, Лудогорец: 54%
 Снимка 619991
Източник:
23′
Кайо Видал изведе Текпетей на добра позиция отляво, само че шутът на ганаеца се оплете във външната страна на мрежата.
20′
Шанс за домакините!  В средата на първата част Алекс Колев смъкна топката с глава към Ивайло Чочев в наказателното поле, само че голмайсторът на шампионата се разколеба за момент, беше затворен от бранителите на Разград и не съумя да насочи удар към вратата.
 Снимка 619992
Източник:
15′
Опасен шут на Кайо Видал от отдалеченост, само че топката прелетя на към метър от дясната греда.
4′
Доста нападателно начало от страна на домакините. В 4-та минута и Реян Даскалов влезе рисково в краката на собствен противник, само че съдията реши да му спести картона.
 Снимка 619987
Източник:
3′
Грубо влизане на Сидклей Перейра в краката на Десподов и реферът Георги Гинчев му сподели изцяло подобаващ жълт картон.
 Снимка 619988
Източник:
2′
Сериозен дъжд се е излял над Бистрица в часовете преди мача. Тревното покритие на стадиона е в много неприятно положение, което евентуално ще затрудни играчите на двата тима.
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
 Снимка 619984
Източник:
Състав 29 Даниел Наумов - капитан 1 Серджио Падт 19 Стив Фуртадо 8 Клод Гонсалвеш 87 Симеон Петров 9 Игор Тиаго 14 Елитон Дос Сантос 11 Кирил Десподов - капитан 16 Сидклей Перейра 16 Аслак Фон Витри 18 Ивайло Чочев 23 Мануел Шоу 22 Реян Даскалов 24 Оливие Вердон 8 Педриньо 32 Игор Пластун 10 Георги Русев 37 Бернард Текпетей 39 Парвиз Умарбаев 77 Кайо Видал 9 Александър Колев 90 Спас Делев Треньор Атанас Рибарски Ивайло Петев Резерви 33 Генадий Ганев 12 Симон Слуга 4 Ангел Лясков 2 Гонзало Гордон 11 Бирсент Карагарен 6 Якуб Пиотровски 28 Емил Ценов 7 Рай Насименто 6 Карлос Охене 10 Матиас Тисера 24 Лазар Марин 20 Густаво Сантана 7 Марио Топузов 22 Франко Русо 99 Радослав Кирилов 30 Педро Нареси 55 Светослав Диков 88 Тодор Неделев
ФК ЦСКА 1948 приема Лудогорец в мач от 33-ия кръг на efbet Лига. Двубоят в Бистрица е от 21:00 часа. Главен рефер е Георги Гинчев.

Разградчани се нуждаят от наложителна победа в борбатата за купата откакто нощес ЦСКА се наложи над Локомотив (Пловдив) и има две точки задатък пред " орлите ".

Домакините са в търсене на точки в битката за третото място, което въобще не е несъмнено. Към момента Левски има еднакъв брой точки с ФК ЦСКА 1948 - 61, само че " сините " са с мач повече.

" Орлите " са спечелили 4 от последните си 5 мача в шампионата, само че в трите си последни гостувания на ФК ЦСКА 1948 нямат победа - две загуби и едно тъждество. ФК ЦСКА 1948 ще бъде воден от новия старши треньор - Атанас Рибарски, който размени Тодор Янчев на поста.
 Камбуров счита, че ФК ЦСКА 1948 може да сътвори огромни главоболия на Лудогорец в Бистрица

" Интригата за купата ще е до самия край "

Мачът е повтаряне на финала за Купата през седмицата, когато Лудогорец победи.
 Рибарски: Надявам се да покажем максимума от опциите си против Лудогорец

" Мислим, че ще успеем да приповдигнем настроението и да изглеждаме по по-различен "

За Лудогорец Рик Джонатан и Диниш Алмейда не престават да са отвън състава на Лудогорец поради травми. Във финала преди четири дни присъединяване за ФК ЦСКА 1948 не взеха Евгений Сердюк, Джонатан и Райън Бидунга, като те няма да са на линия и за турнирната среща, която следва.