Филип Кръстев не успя да вземе участие в първото си

...

Филип не взе участие в първото си Ел Трафико, но ЛАФК би Галакси

Филип Кръстев не съумя да вземе присъединяване в първото си Ел Трафико, защото не се появи в игра и остана на аварийна пейка, а неговият ЛАФК завоюва против Лос Анджелис Галакси с 4:2.

Денис Буанга откри резултата в 23-ата минута за символичните домакини, само че единствено две минути по-късно англичанинът Били Шарп изравни за Галакси.

В 33-тата Раян Холингсхед още веднъж даде задатък на Лос Анджелис ФК, само че в 59-ата японският национал Мая Йошида се разписа за 2:2.

Домакините за трети път излязоха напред в резултата в 75-ата минута, когато Денис Буанга вкара втория си гол в Ел Трафико.

Крайното 4:2 беше завършено от резервата Тимъти Тилман, който се разписа в 84-ата минута.

С този триумф Лос Анджелис ФС постави завършек на серията си от три следващи загуби и събра актив от 43 точки, с който заема второ място в Западната Конференция. Лидер е Сейнт Луис Сити с 49 точки. ЛА Галакси е на предпоследната 13-та позиция с 30 точки.
Източник: novsport.com