Фил Фодън открадна шоуто, когато Манчестър Сити излезе отзад, за

...

Фил Фодън отново преследва Манчестър Юнайтед като завръщане в деня на дербито на Сити - 7 точки за разговор

Фил Фодън открадна шоуто, когато Манчестър Сити излезе откъм гърба, с цел да изпрати противника Юнайтед в дербито на Манчестър.

Звездата на Англия означи хеттрик, когато Червените дяволи бяха победени с 6-3 на Етихад в дебютния сезон на Ерик загар Хаг и той още веднъж преследва обстрелвания холандец с две положителни попадения през второто полувреме голове, преди Ерлинг Хааланд, отговорен за незабравим пропуск през първото полувреме, да има последната дума.

Юнайтед водеше на почивката, с помощта на зашеметяващия гол на Маркъс Рашфорд в осмата минута. В първата им офанзива в мача, Бруно Фернандес зареди Рашфорд, който трансферира Едерсън с 25 ярда за едвам шестия си гол за сезона.

Но Сити доминираше през целия мач, в който Юнайтед позволи повече от 20 удара към вратата си за 10-и път този сезон. Можете да се измъкнете единствено от това толкоз дълго, а не против съпротива като тази.

Въпреки това домакините се нуждаеха от миг на самостоятелен искра, с цел да реализиран своя пробив...