Федерико Гати отбеляза единствения гол, когато Ювентус победи Фиорентина с

...

Федерико Гати спечели победата на Ювентус над Фиорентина, докато Наполи отбеляза четири в Монца

Федерико Гати означи единствения гол, когато Ювентус победи Фиорентина с 1-0, с цел да ускори хватката си на третото място в Серия А.

Отборът от Торино постави завършек на поредност от четири мача в лигата без победа с помощта на попадението на Гати в 21-ата минута, с цел да се приближи до шест точки от втория Милан.

Наполи означи четири гола в период от 13 минути от второто полувреме, когато изоставаха, с цел да завоюват с 4-2 в Монца.

Милан Джурич беше извел домакините напред, само че Виктор Освенхен изравни 10 минути след второто полувреме, а Матео Политано и Пьотр Зиелински направиха 3-1 до 61-ата минута.