Етър Велико Търново победи с 1:0 Верея Стара Загова в

...

"Етър" победи "Верея" с късен гол

" Етър " Велико Търново победи с 1:0 " Верея " Стара Загова в мач от 15-ия кръг в Първа лига. Единственото попадение в мача бе дело на Флорент Боджадж в 82-ата минута. С този триумф играчите на Красимир Балъков събраха 21 точки и се изкачиха на шесто място в класирането. Старозагорци пък остават на дъното в таблицата с едвам 4 точки.

През първата част " болярите " имаха две положителни благоприятни условия, само че не съумяха да се възползват от тях. През второто полувреме обстановката не се промени изключително, като чак в 82-ата минута гостите стигнаха до попадение. Иван Стоянов пропусна топката за Боджадж, който се оправи с Иво Иванов и с прекрасен диагонален удар се разписа за крайното 1:0.

Източник: btvnovinite.bg