Емилия била инициатор за дуета със Слави Трифонов, който се

...
Емилия била инициатор за дуета със Слави Трифонов, който се
Коментари Харесай

Емилия чакала с години Слави за дуета


Емилия била основател за дуета със Слави Трифонов, който се появи преди дни. Блондинка мечтаела от години, само че едвам в този момент получила късмет да запее с шоумена-политик. Песента „ Закъсня “ излезе дни преди Слави Трифонов да чества 58-мия си рожден ден, който е на 18 октомври.

Певицата, която към този момент не е русокоска, а брюнетка, не крие, че е извънредно щастлива, че има в репертоара си дует с Дългия. В обществените мрежи тя заяви новината за премиерата на „ Закъсня “ с прочувствен пост, в който посочи, че не е подготовила специфична презентация за песента.

„ Всичко се случи толкоз спотанно и естествено. Изпитах най-прекрасните страсти от основаването й, тъй като имах достойнството да работя с най-големите експерти в България – Слави Трифонов, Евгени Димитров-Маестрото и „ Ку-ку бенд “, изяснява певицата.

Парчето се появява тъкмо в навечерието на следващата акция за изключителни парламентарни избори на 27 октомври. Очевидно е, че Слави добре е пресметнал това. Въпреки че в никакъв случай до този миг не е бил народен представител, той е лидер на партията си Има Такъв Народ в два от изборните региона.

 

 

 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР