Експериментален състав на Манчестър Сити отпадна на четвъртфиналите на турнира

...

Край на мечтите на Сити за повече трофеи

Експериментален състав на Манчестър Сити отпадна на четвъртфиналите на шампионата за Купата на британската лига след 0:2 против Саутхемптън.

Домакините нанесоха своя удар още преди почивката с голове на Секу Мара в 23-ата минута и Муса Дженепо в 29-ата.

Отборът на Пеп Гуардиола не съумя да отговори на предизвикването, макар че след почивката в игра се появиха Кевин де Бройне и Ерлинг Холанд.

" Гражданите " не насочиха нито един прецизен изстрел към противниковата врата, освен това против последния в класирането на Премиър лийг.

Нотингам Форест стигна до полуфиналите след победа с дузпи над Уулвърхамптън.

В постоянното време срещата на " Сити Граунд " приключи 1:1, като домакините поведиха с попадение на Уили Боли в 18-ата минута, а в 64-ата Раул Хименес изравни. При дузпите съдбовни за " вълците " се оказаха пропуските на Рубен Невеш и Джоузеф Ходж.
Източник: lupa.bg