Едноименният тим на Павликени надигра Академик с 3:2 в приятелска

...

Павликени подчини Академик

Едноименният отбор на Павликени надигра Академик с 3:2 в другарска среща, играна в Свищов. Получи се забавен дуел. Стефан Гинчев откри резултата за гостите от фаул в 20-ата минута. Скоро обаче „ студентите “ изравниха с попадение на Димитър Велизаров. В 40-ата минута Павликени организира красива офанзива с присъединяване на Калоян Калчев, Йордан Йорданов и Димо Атанасов, който я приключи с гол. Четвърт час след почивката Божидар Матеев изравни с шут от границата на наказателното поле. Точка на разногласието сложи Йорданов откакто засече с глава центрирана топка от Тихомир Маринов за окончателното 2:3.
 Опитни бранители напуснаха Академик (Свищов) Опитни бранители напуснаха Академик (Свищов) 31 яну | 14:01  Павликени надделя дубъла на Етър в контрола със седем гола Павликени надделя дубъла на Етър в контрола със седем гола 30 яну | 15:50  14-годишен обезпечи победа на Академик (Свищов) 14-годишен обезпечи победа на Академик (Свищов) 29 яну | 20:36  15-годишен вкара два пъти на Академик (Свищов) 15-годишен вкара два пъти на Академик (Свищов) 26 яну | 15:58  В Академик (Свищов) сюрпризирани от представянето на тима си В Академик (Свищов) сюрпризирани от представянето на тима си 23 яну | 16:25 Още от БГ Футбол  Септември (Симитли) записа минимална загуба в Северна Македония Септември (Симитли) записа минимална загуба в Северна Македония 5 фев | 20:24 40 0  Вихър (Славяново) надделя Янтра в Полски Тръмбеш Вихър (Славяново) надделя Янтра в Полски Тръмбеш 5 фев | 20:24 39 0  Партизан завоюва в Левски Партизан завоюва в Левски 5 фев | 20:15 167 0  Витоша (Бистрица) вкара девет пъти на Пещера (Галата) Витоша (Бистрица) вкара девет пъти на Пещера (Галата) 5 фев | 20:09 260 0  Жотев: Влизаме в темп, имаме проблеми, само че тях ги има при всички тимове Жотев: Влизаме в темп, имаме проблеми, само че тях ги има при всички тимове 5 фев | 19:28 692 0 Виж всички Водещи Новини  Дерби каузи Мадонина: Интер 1:0 Милан Дерби каузи Мадонина: Интер 1:0 Милан 5 фев | 20:05 5048 24  ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция 5 фев | 16:08 10148 34  Челси имаше потребност от 120 минути и героична демонстрация на Кепа, с цел да се оправи с третодивизионен отбор Челси имаше потребност от 120 минути и героична демонстрация на Кепа, с цел да се оправи с третодивизионен отбор 5 фев | 17:01 11960 32  Ботев отвя и Септември, Божинов игра половин час Ботев отвя и Септември, Божинов игра половин час 5 фев | 15:50 18633 21  Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата 5 фев | 08:29 21216 55 Класиране Програма