Едноименният тим на Карнобат спечели у дома с 1:0 срещу

...

ОФК Карнобат с важна победа

Едноименният отбор на Карнобат завоюва вкъщи с 1:0 против Димитровград. Двубоят е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Мартин Димитров донесе следващи скъпи три точки за тима си. Стори го в 57-ата минута, когато беше най-съобразителен при продължителна блъсканица пред противниковата врата. Гостите бяха по-дейния тим, изключително във владеенето на топката. Критичните моменти обаче бяха пред вратата им.

Голмайсторът на домакините пропусна да открие резултата в 7-а и 20-ата минута. Същото направи и Мустафа Мустафа секунди преди почивката. Много сполучливо действаха по фланговете Валентин Иванов и Симон Баев. Последният също пропиля добра опция за попадение при започване на втората част. След мача треньора на Карнобат Пламен Димитров съобщи пред Sportal.bg: „ Поздравявам тима на Димитровград, по тази причина че игра футбол “.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.