Две са тежките катастрофи са станали на в област Пазарджик

...
Две са тежките катастрофи са станали на в област Пазарджик
Коментари Харесай

23-годишна шофьорка от Пазарджик е с опасност за живота след катастрофа

Две са тежките произшествия са станали на в област Пазарджик през уикенда. В събота е получен сигнал за самокатастрофирал лек автомобил в региона на пътя сред Пазарджик и село Огняново. Към мястото на случая неотложно били изпратени екипи на бранш „ Пътна полиция “, РУ-Пазарджик, пожарната и кола за спешна помощ на „ Спешна помощ “.
Прочетете още
Полицаите открили, че лидерът на лек автомобил „ Фиат “ е 23-годишна жена от Пазарджик. По първични данни тя е изгубила ръководство над возилото и се преобърнала в крайпътна равнища. Пострадалата е превозена и настанена с черепно-мозъчна контузия и с заплаха за живота в МБАЛ-Пазарджик. Взета и е кръвна проба за съществуване на алкохол и наркотични субстанции.

Втората злополука е записана през вчерашния ден преди обед на улица в Панагюрище. 40-годишен гражданин на средногорския град блъснал с лек автомобил „ КИА “ движещата се по пътното платно 79-годишна негова съгражданка. Възрастната жена е превозена и настанена в панагюрската болница с фрактури на крайници и ръката. Шофьорът е тестван за приложимост на алкохол и опиати, като пробите му са негативни.

 

 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР