Собствениците на курортни апартаменти на езерото Оканаган напуснаха в крайника след Западна Келовна, B.C Fire
Две години след опустошителния огън на McDougall Creek изгори по -голямата част от езерото Оканаган, разселените поданици се борят да се възстановят, когато възобновяване на бюрокрацията забавя възобновяване.
Heather Ormiston called her second-floor condo unit, overlooking Okanagan Lake, her пенсионен проект. Сега, всичко, което остава от жилището на Ормистън, е ялов кръг от скали и трошляк.
„ Това беше капиталов парцел - всеки $ от нашите спестявания влезе в закупуването на това за нашето бъдеще “, сподели Ормистън.
Пожарът е унищожил 90 % от курорта и десетки разселени поданици, в това число Ormiston, са към момента степени в Лица. Неспособни да стартират да се възвръщат, те са изправени пред администрация, която ги е попречила да се движат напред.
Мария Харт, др...
Прочетете целия текст »




