„Две години изминаха вече без Федка. Две години, в които

...
„Две години изминаха вече без Федка. Две години, в които
Коментари Харесай

Емилия си спомни за Феди Башур - slava.bg

„ Две години изминаха към този момент без Федка. Две години, в които нищо не е както преди. И в никакъв случай няма да бъде... “. Това написа Емилия в своя Фейсбук профил.

Певицата си спомни за Феди Башур – нейния доведен наследник, който почина след тежка злополука в края на май 2018 година Тогава 19-годишното момче караше автомобила, в който на задната седалка беше изпълнителката дружно с неговия татко – Джордж Башур.

„ Само едно ни крепи, че един ден всички ще отидем там някъде и ще го забележим. Господ по този начин реши и това е неговата воля. Колкото и години да минат, колкото и думи да напиша през днешния ден и другата година, и идната... Нищо няма да се промени “, разяснява Емилия, която е качила фотография със запалена свещ на черен декор.

Емилия написа още, че се моли момчето да почива в мир:

„ Само уважението и загатна за него ме карат да напиша това и всички негови близки и другари да се сетят за него с обич.Липсваш ни доста и боли доста.... Молим се всеки ден и имаме вяра, че всички положителни хора отиват на едно по-прекрасно място “.

Малко след трагичния случай, поради който лежа в болница, Емилия написа баладата „ Завинаги “ и я посвети на момчето. По-късно тя и Жорж Башур подписаха цивилен брак.
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР