Двама служители на Националната служба за охрана (НСО) са с

...
Двама служители на Националната служба за охрана (НСО) са с
Коментари Харесай

Кола от кортежа на Радев претърпя катастрофа в Пловдив

Двама чиновници на Националната работа за защита (НСО) са с контузии, откакто кола на службата беше ударена от тежкотоварен автомобил, навлязъл в насрещното платно. Инцидентът се е случил към 10.00 часа през днешния ден при влизане в Пловдив.

" Автомобилът на НСО, който се движеше преди мен, катастрофира, изскочи камион. Пострада лекарят на моя екип, получи фрактура, и още едно момче. " - заяви пред медиите президентът Румен Радев, който е на посещаване в Пловдив.

Радев осведоми, че вторият чиновник на службата, не е потърпевш тежко.

Обстановката е комплицирана, настилката е била мокра, стана ясно от думите на Румен Радев, който прикани водачите да бъдат деликатни на пътя.

Минути преди изявлението на президента от НСО осведомиха, че потърпевшите чиновници са контактни, откарани са за обзор в лечебно заведение.

Мястото на произшествието е обезпечено от екипи на „ Пътна полиция “. Няма други потърпевши. Нанесени са вреди на служебния автомобил на НСО. /БГНЕС

Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР