Двама нови депутати положиха клетва в парламента
Двама нови народни представители от " Прогресивна България " поставиха клетва при започване на пленарното съвещание на Народното събрание. Това са Мирослав Недялков Митков от Старозагорски изборен регион и Таня Петрова Гюрюшева-Николова от регион Търговище, предава Българска телеграфна агенция. Те са оповестени за депутати с решения на Централната изборна комисия.
Парламентът приключи през вчерашния ден пълномощията на депутатите от " Прогресивна България " Илко Илиев, Марио Смърков и Крум Неделков поради подадени от тях оставки.
Илко Илиев става регионален шеф на област Търговище, а Марио Смърков - регионален шеф на област Варна. Крум Неделков, който беше народен представител от Стара Загора, е назначен за заместник-министър на земеделието и храните.
Парламентът приключи през вчерашния ден пълномощията на депутатите от " Прогресивна България " Илко Илиев, Марио Смърков и Крум Неделков поради подадени от тях оставки.
Илко Илиев става регионален шеф на област Търговище, а Марио Смърков - регионален шеф на област Варна. Крум Неделков, който беше народен представител от Стара Загора, е назначен за заместник-министър на земеделието и храните.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




