Двама българи, мъж и жена, са пострадали във влаковата катастрофа

...
Двама българи, мъж и жена, са пострадали във влаковата катастрофа
Коментари Харесай

Двама българи са ранени при влаковата катастрофа в Гърция

Двама българи, мъж и жена, са потърпевши във влаковата злополука в Гърция, заяви българският консул в Гърция пред БТВ. Те се транспортират за лекуване в Солун. Българските дипломати са в непрекъснат контакт с гръцките управляващи, които сега търсят оживели. Късно нощес товарен и пътнически трен се удариха челно в региона на Лариса. Пътническият трен е пътувал по направление Атина - Солун и в него са пътували към 350 души. За момента се оповестява за 32 умряли и над 80 ранени.

Все още се обясняват аргументите за злополуката и за какво двата влака са се блъснали. Преди минути държавното управление в Гърция разгласи тридневен печал в памет на починалите на пътния случай./БГНЕС
Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР