Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) допусна домакинско поражение от тима

...

Дубълът на Ботев загуби домакинството си на Куклен

Дублиращият тим на Ботев (Пловдив) позволи домакинско проваляне от отбора на Атлетик (Куклен) в среща от 5-ия кръг на Югоизточната Трета Лига. Срещата се организира на Спортен комплекс " Никола Щерев - Старика ".
Прочетете още
Първата част приключи с гол за гостите от Куклен. Точен за тях се трансформира Янко Гюзлев. През втората част Атлетик (Куклен) продължи търсенето на второ попадение и в 60-тата минута те осъществиха такова посредством Рангел Игнатов.

Ботев въпреки всичко съумя да върне гол в срещата. Точен за " канарчетата " бе Даниел Коков, който осъществя в 75-тата минута на дуела.

В идващия кръг " ботевистите " гостуват на състава на ФК Карнобат. Срещата е на 10-ти септември от 17:00ч на стадион " Карнобат " в Карнобат.
Източник: trafficnews.bg