Дубълът на Ботев записа страхотна победа като гост на лидера

...

Дубълът на Ботев удари лидера Крумовград и спря серията на Вили Вуцов

Дубълът на Ботев записа страхотна победа като посетител на водача във Втора лига ФК Крумовград. Пловдивчани завоюваха с 2:1, откакто Осман откри, само че Траоре вкара две попадения през втората част и донесе трите точки за гостите.
Прочетете още
В 39-та минута Ахмед Осман съумя да открие резултата, само че през второто полувреме Ботев направи цялостен поврат.

В 48-та минута Абдулайе Траоре изравни, а още веднъж той в 80-та минута донесе триумфа за дубъла на Ботев. Любопитно е, че нападателят към този момент има четири гола в два мача за Ботев 2 и още веднъж донесе победа, откакто през предишния кръг се разписа за триумфа с 2:0 над Добруджа вкъщи.

С триумфа Ботев 2 е на 16-то място с 15 точки, а Крумовград към този момент е втори с 27 точки.

ФК Крумовград беше в серия от три следващи победи, откакто паметният Велислав Вуцов пое отбора при започване на октомври.

Крумовград:  Благой Макенджиев, Дилян Георгиев, Атанас Ташолов, Цветелин Радев, Александру Осипов, Владислав Узунов, Красимир Илиев, Калоян Стефанов, Ахмед Осман, Благовест Данчев, Георги Трифонов

Ботев 2:  Мартин Панев, Димитър Балинов, Хуго Аззи, Костадин Татаров, Лъчезар Балтанов, Атанас Йорданов, Добромир Павлов, Бисер Бонев, Монир Ал Бадарин, Абдулайе Траоре, Самюел Акере
Източник: trafficnews.bg