ДПС ще има нов кандидат за кмет на Кърджали. Кметът

...
ДПС ще има нов кандидат за кмет на Кърджали. Кметът
Коментари Харесай

ДПС посочи нов кандидат-кмет на Кърджали след 5 мандата на Хасан Азис

ДПС ще има нов претендент за кмет на Кърджали. Кметът на града, който изкара пети мандат – Хасан Азис разгласи във Фесйбук, че Движение за права и свободи са избрали  банкерът Ерол  Мюмюн за техен претендент.
Прочетете още
За поста бяха номинирани още националният представител Елван Гюркаш и юристът Муса Сеидахмед.

Ето какво написа Хасан Азис в профила си:

Преди минути управлението на Движение за права и свободи взе решение да издигне Ерол Мюмюн за претендент за кмет на Кърджали на идните локални избори през октомври.

Благодаря на Почетния ръководител на Движение за права и свободи доктор Ахмед Доган и управлението на партията за предоставената отговорност в последните 20 години да бъда част от отговорността за развиването на града и цялостното му видоизменение в европейски град и столица на толерантността на България, Балканите и Европа.

Ерол е квалифициран и заслужен претендент, който ще наследи години на отлична работа в община Кърджали, както и квалифициран екип, основал и взел участие директно във всички дребни и огромни планове в града ни.

Тези избори са от извънредно значение, с цел да продължи надграждането на всичко реализирано дотук, и с цел да може Кърджали да продължи бъде пример на европейски мултикултурен град на приемливост и съгласие сред всички поданици.

Благодаря от сърце на всички съпартийци, чиито номинации получих по време на предварителните събрания.

Вярвам, че положителната работа ще продължи и в идващите години.

Благодаря на всички поданици на прелестния ни град!

 

 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР