Добруджа загуби третата си международна контрола от подготвителния период. След

...

Австралийски нападател дебютира за Добруджа при загуба от румънци

Добруджа загуби третата си интернационална контрола от подготвителния интервал. След като записа две победи против тимове от Румъния, добричлии отстъпиха в третия спаринг на втородивизионния Глория (Бузъу) с 0:3 на терена в Оброчище.

След почивката в игра за Добруджа влезе 22-годишният австралиец Бул Джуач, който записа всекидневен дебют с жълто-зеления екип. Нападателят се включи доста добре и нанесе няколко рискови удара.
 Добруджа контракти още интернационалните контроли Добруджа контракти още интернационалните контроли
Румънците поведоха с 2:0 до почивката, а през втората част Добруджа владееше самодейността и имаше своите шансове за гол, само че при контраофанзива в 80-ата минута Глория стигна до трето попадение.

До старта на пролетния полусезон Добруджа ще изиграе още една контрола - в събота против Черно море във Варна. В първия си формален мач за годината отборът ще одобри Беласица на 11 февруари от 14:00 часа на стадион " Дружба " в Добрич.

Снимка: dobrudjabg.com

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.