Добруджа Добрич загуби с 0:1 гостуването си на Нефтохимик Бургас

...

В Добруджа бесни на съдийството в мача срещу Нефтохимик

Добруджа Добрич загуби с 0:1 гостуването си на Нефтохимик Бургас в мач от петия кръг на Втора лига.

Единственото попадение падна в даденото от рефера продължение. Според основния управител на добричлии Венцислав Желев точно съдийството е предрешило крайния резултат на срещата:

" Поведението на съдията в Бургас е недопустимо. Той опорочи мача в последните 15 минути с несъответстващите си отсъждания и все в наша щета. Изнерви всички. Това е повода за втория жълт и червен картон на Кристиян Бешев най-после. Отмени изцяло постоянен гол на Рангел Абушев в 75-ата минута. Категоричен съм, че не търсим опрощение за мъчителната загуба. Напротив, удовлетворен съм от представянето на нашия тим. Създадохме 3 чисти голови положения.

Отправихме 6-7 рискови удара към вратата на противника. Мисля, че тези индикатори приказват красноречиво за представянето на гостуващ тим. За първи път от началото на сезона имахме съответни смени с влизането на Абушев, Якуб Идризов и Юнус Юнус. Изобщо стана прекрасен мач. Поздравявам Нефтохимик. Всеки от двата тима преследваше успеха по собствен метод ".
Източник: fakti.bg