Добро утро! Студеният фронт, който в последните няколко дни се беше

...
Добро утро!
Студеният фронт, който в последните няколко дни се беше
Коментари Харесай

Студената вълна отсъпва и започва затопляне

Добро утро!

Студеният фронт, който в последните няколко дни се беше настанил над страната ни последователно ще стартира да отстъпва в днешния ден. В Пловдив утрото ще стартира с температури от -2 градуса и облачно време, само че този път - без превалявания. До обяд обаче облачността ще се раздра и слънцето ще се покаже, а оптималните дневни стойности ще доближават до 6 градуса под тепетата, като последователно ще отслабва и вятъра. 

В региона на Пазарджик времето ще е в сходни граници, като и там сряда ще стартира с негативни стойности от -1 градуса, а оптималните в днешния ден ще са до 3 по Целзий. В Хасково ще имат едни от най-сериозните дневни амплитуди - от -4 градуса сутринта, до цели 10 с доста слънце в ранния следобяд. 

За Смолян и планинските региони синоптиците дават обещание облачно, само че изсъхнало време. Дори в планината утрото ще бъде меко с температури от -2 градуса, като оптималните за района ще са към 3 градуса.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР