Добра новина: Изведоха от реанимация и двете момчета, постра...
Добри вести за потърпевшите деца при тежката злополука в Горна Оряховица. И двете момчета, които бяха настанени в реанимацията на УМБАЛСМ „ Н. И. Пирогов “, към този момент са изведени от интензивното поделение, оповестиха от лечебното заведение.
Децата към този момент са в Детската травматология на „ Пирогов “
На 25 юни от реанимацията е изведено 15-годишното момче, а ден по-рано – на 24 юни, и другото потърпевшо дете на 12 години е било преместено от интензивното поделение.
Към момента и двете момчета са настанени в Клиниката по детска травматология на болница „ Пирогов “, където лекуването и възобновяване им не престават.
Децата към този момент са в Детската травматология на „ Пирогов “
На 25 юни от реанимацията е изведено 15-годишното момче, а ден по-рано – на 24 юни, и другото потърпевшо дете на 12 години е било преместено от интензивното поделение.
Към момента и двете момчета са настанени в Клиниката по детска травматология на болница „ Пирогов “, където лекуването и възобновяване им не престават.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




