Джейми Лий Къртис използва своя Оскар, за да покаже подкрепа

...
Джейми Лий Къртис използва своя Оскар, за да покаже подкрепа
Коментари Харесай

Джейми Лий Къртис причисли своя Оскар към третия пол, в подкрепа на своята транс дъщеря

Джейми Лий Къртис употребява своя " Оскар ", с цел да покаже поддръжка към щерка си Руби.

След като завоюва премия за поддържаща роля, тя гостува в шоуто Today във вторник, където показа, че е дала на статуетката местоименията те/тях.

Разкритието пристигна, когато тя отговори на въпрос на водещите Хода Котб и Савана Гътри, които намекнаха, че статуетката на Оскарите е жена.

" Кръстихте ли я? ", Гътри попита, на което Къртис отговори: " Подкрепям щерка си Руби. Статуетката ми е те/тях. Просто ще ги назовавам тях. Никога не съм мислила, че ще печеля " Оскар " и съм доста разчувствана от случилото се ".

Темата за премахването на пола на премиите е нещо, което 64-годишната носителка на " Оскар " засегна в неделя.

" Бих желала да видя доста повече дами да бъдат номинирани, тъй че да има равнопоставеност сред половете във всички категории. Приобщаването включва по-големия въпрос, който е по какъв начин да включите всички? " звездата от " Всичко на всички места и едновременно " сподели пред кореспонденти зад кулисите.

" Като майка на транс щерка разбирам това. Но премахването на пола на категориите категорията, се тормозя, че ще понижи възможностите за повече женски номинации. Най-важното нещо е приобщаването и повече дами ", сподели носителката на " Оскар ".
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР