Дезертиралият от България Васил Василев-Зуека е успял да уреди голямата

...
Дезертиралият от България Васил Василев-Зуека е успял да уреди голямата
Коментари Харесай

Дъщерята на Зуека със сладка роля в нов сериал

Дезертиралият от България Васил Василев-Зуека е съумял да уреди огромната си щерка Девина с работа в bTV.

Актьорът, който емигрира в Испания преди близо две години дружно с втората си жена Ани и сина си от нея, се гордее, че дъщеря му е тръгнала по неговите стъпки. Девина взе участие в чисто новия български сериал " София у дома “, който се излъчва всеки понеделник и вторник от 21 часа в ефира на bTV.

Освен че се уредила с роля в него, тя била назначена и за втори асистент-режисьор на продукцията.

Преди няколко години девойката приключи постановка в първокласен университет в Лондон, само че не можа да пробие на Острова и се завърна у нас, където родителите ѝ са известни и се употребяват с връзки в кино- и тв средите.

Девина е дете на Зуека от дългогодишния му брак с актрисата Нина Димитрова, с която се разведоха през 2012 година поради случката му с по-младата режисьорка Ани Вичева.

Още след развода той заживя дружно с новата си половинка, с която въпреки всичко взеха решение да узаконят връзката си и минаха под венчилото на обилна женитба през 2017 година Три години по-рано тя го подари със наследник Стефан и артистът изпита насладата да бъде мъжки баща, таман навършил 50.

През 2021 година фамилията изненадващо заяви, че са взели решение да търсят шанса си отвън България, с цел да дадат по-добро бъдеще на сина си. Зуека заряза халтурата и кариерата си в телевизия, където печелеше повече от добре от воденето на " Като две капки вода “, " Господари на ефира “ и други формати на Маги Халваджиян.

С жена му Ани и сина им продадоха скъпарския си апартамент в София и се откриха в малко испанско градче, а артистът разгласи, че към този момент ще се занимава само и единствено с изобразяване на картини. Наскоро той още веднъж показа, че животът им там бил прелестен и въобще не изпитвал носталгия по родината.

" Какъв оптимист да бъда, като виждам какво става в България? В никакъв случай не опитвайте да ме убедите да се връщам. Малкият към този момент учи тук. Няма по какъв начин да стане.

След като направиш такава сериозна крачка напред, няма по какъв начин да стане. Още не съм се приспособил тук, камо ли да приказвам за завръщане. Смятам, че изборът е 100% добър.

Щом едно семейство е щастливо, защо да мислим за други неща. Не съм избягал от България, смених къщата. Стоките от първа нужда тук, в Испания, са 50% по-евтини “, описа за новия си живот Зуека, припомня Флагман бг.

Макар да твърди, че е удовлетворен от амплоато на художник и печелел добре единствено от продажбата на картини, в последно време той отново е почнал работа за " Господарите “.

Зуека води онлайн излъчвания отдалечено от Испания дружно с сътрудниците си Димитър Рачков и Мария Игнатова, с цел да може да закърпва бюджета.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР