ДЕЙТЪН, Охайо (AP) — Коби Елвис удари последователно 3 -посочени

...

Елвис вкарва 10 от своите 15 точки в OT, номер 25 Дейтън се събира, за да намали VCU 91-68 и да стигне до 15-0 у дома

ДЕЙТЪН, Охайо (AP) — Коби Елвис удари поредно 3 -посочени точки и чифт наказателни хвърляния в последния 1:09 от продълженията, с цел да повдигнат номер 25 Дейтън до победа с 91-86 над VCU в заключителен мач от постоянния сезон с бели кокалчета в петък вечер.

Макс Шулга вкара тройка, с цел да стигне до VCU в границите на две точки с 4 секунди до края на OT, само че Enoch Cheeks и DaRon Holmes II удариха фаул удари, с цел да запечатат резултата за Dayton (24-6, 14-4 Atlantic 10), който приключи 15 -0 на домашния корт.

Елвис вкара 10 от своите 15 точки в продълженията, до момента в който флайърс се бориха с пасив от 17 точки през първото полувреме, с цел да изравнят мача в последните 2 1/2 минути на контролиране. Холмс приключи с 23 точки и 10 битки, водейки и при петимата титуляри в Дейтън с двуцифрен резултат.

Зеб Джаксън имаше 26 точки, в това число 6 тройки в 14 опита, за VCU (19-12, 11 -7). Шулга приключи с 14 точки.

Известно постепенно започващият Флайърс сподели признаци, че може да бъде атакува...