Десислава Стоянова каза довиждане на зрителите след 12 години като

...
Десислава Стоянова каза довиждане на зрителите след 12 години като
Коментари Харесай

За лудия и баницата: Деси Стоянова прибира по 790 лева за обучение


Десислава Стоянова сподели сбогом на феновете след 12 години като водеща на предаването „ Преди обед “ и общо 17 години в 6ТВ. Чаровната брюнетка се просълзи от сърце и натъжи многочислените си фенове, които се надяват раздялата й с малкия екран да не е вечно.

Моментът бе толкоз прочувствен, че Дори дългогодишният й сътрудник Сашо Кадиев се върна като посетител в студиото, с цел да прегърне остарялата си другарка в този покъртителен миг.

Симпатичната софиянка остана в сърцата на хората с очарователната усмивка, възприятието за комизъм, бързата журналистическа реакция и с остротата на езика си, когато някой нефелен политик си заслужава рецензията. С Александър Кадиев бяха страхотна екранна двойка, само че всичко си има край. „ След 12 години затварям тази страница в професионалната си биография по лично предпочитание “, съобщи журналистката.

Тя към този момент има ново занятие, което до момента съчетаваше с работата си в bTV, само че към този момент ще се отдаде напълно на него. От няколко години Стоянова образова хора по презентационни и медийни умения или т.нар обществено говорене и бизнесът й върви сносно.

За курсовете не взима по никакъв начин на ниска цена. Цените са по 790 лева, само че все пак семинарите й са цялостни с народ, а записването за лекциите й се прави с месеци авансово. Преминалите през курсовете й са все удовлетворени, признават тези, които са пробвали.

„ Жестоко се забавлявахме. Това, което се промени, е, че съм пораснала. Бях пленник на перфекционизма. А в този момент значително мога да кажа. че той е инструмент в моите ръце. За мен беше чест и голямо наслаждение “, сподели още на изпроводяк Стоянова.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР