Депутатите от ДПС, неподкрепящи съпредседателя Делян Пеевски, не приемат позицията

...
Депутатите от ДПС, неподкрепящи съпредседателя Делян Пеевски, не приемат позицията
Коментари Харесай

Групата на Аталай и Чакъров не приема позицията на Петкова, продължава да питат кой й нарежда

Депутатите от Движение за права и свободи, неподкрепящи съпредседателя Делян Пеевски, не одобряват позицията на министъра на финансите Людмила Петкова във връзка подозренията им, че трето лице е наредило на антикорупционната комисия и данъчните да стартират целенасочени инспекции на 25-има от тях.

Вчера Петкова излезе с, в която ги упрекна в уронване на престижа на държавните институции.

Днес групата към Рамадан Аталай Джевдет Чакъров в продължава да желае отговор имало ли е среща на трите институции с присъединяване на външен човек, за какво тъкмо тези хора са подложени на скрийнинг. Настояв да знае още " КОЙ дава нарежданията на служебния министър " за инспекциите против депутатите в тази група.

Според тях Петкова, вместо да отговори на въпросите за превръщането на институциите в политическа бухалка, ги е показала като " подкопаване устоите на правовата страна ".
Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР