Депутатът от Продължаваме промяната Лена Бориславова е осъдила Слави Трифонов

...
Депутатът от Продължаваме промяната Лена Бориславова е осъдила Слави Трифонов
Коментари Харесай

Лена Бориславова осъди Слави Трифонов на първа инстанция

Депутатът от " Продължаваме промяната " Лена Бориславова е осъдила Слави Трифонов за  " Песен за Лена " на първа инстанция. Това разгласи самата тя в профила си във Фейсбук.
Прочетете още
" Клеветата не е мнение. Лъжата не е независимост на словото. Вулгарната офанзива към личността не е политическа рецензия.

Никой не е задължен да търпи уронване на положителното му име и вербално принуждение ", написа тя във Facebook.

" Решението, макар и форма на отмъщение, не е мотив за наслада. Защото към момента за огромна част от обществото и неговите определени политически представители да си служиш с обиди и клюки, да се държиш вулгарно и дебелашки и да атакуваш личността, а не делата, е по-лесно и сполучливо, от провеждането на логичен спор с причини ", написа още тя.

Според Бориславова грубата имитация прави заглавие, аргументираната позиция е дълга и скучна. 

Тя се обърна и към младежите. " Не позволявайте вулгарността и омразата да бъдат Вашият модел за подражателство! Водете борбите си с причини, не с обиди. И в случай че обиден правата ви, не се примирявайте ", приключва Бориславова.

Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР