Деляна Маринова – Джуджи се е насочила към нов и

...
Деляна Маринова – Джуджи се е насочила към нов и
Коментари Харесай

Джуджи влиза в ново изненадващо амплоа

Деляна Маринова – Джуджи се е насочила към нов и забавен завой в професионалния си път. Популярната телевизионна водеща разгласи в ефира на „ Нова нюз “, че застава на театралната сцена – освен като актриса, само че и като продуцент на театър с режисьор Ованес Торосян.

Макар да не издаде имената на сътрудниците си, Джуджи увери, че трупата ще бъде „ звездна “ . Тя има вяра, че телевизионната ѝ известност ще притегли фенове, само че призна, че най-силно я вълнува силата и магията на живото изкуство.

„ Винаги изпитвам театрална тресчица – даже в „ На кафе “, където всяка седмица имам своя графа за мистерии. В театъра обаче е друго – всяко поемане и всяка реакция на публиката се усеща незабавно “, показа тя.

За Джуджи това няма да е първо стъпване на театрална сцена, само че за първи път поема толкоз виновна роля зад кулисите.

В диалога си тя не пропусна и персонална нотка – дългогодишната ѝ другарка Гала остава непроменена „ без значение от славата и годините “. Двете от известно време към този момент са свързани и от още нещо особено – внуче , което в допълнение укрепва другарството им отвън ефира.

„ Това е ново начало за мен. Вълнувам се като че ли ми следва премиерата на живота “, призна Джуджи и даде обещание скоро да разкрие повече за мистериозната режисура и именитите артисти, които ще вземат участие в нея.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР