Държавата се разпада и за съжаление това вече се отразява

...
Държавата се разпада и за съжаление това вече се отразява
Коментари Харесай

Костадинов: На тези избори подозирам, че ПП-ДБ буквално ще се срине, на някои места откровено ще изчезне

Държавата се разпада и за жалост това към този момент се отразява и на външната ни политика, тъй като в случай че допреди няколко месеца вътрешните неразбории и разрухата в страната бяха, да кажем, значително външен проблем, в този момент той е вътрешен проблем единствено и само.

Това сподели ръководителят на партия „ Възраждане “ Костадин Костадинов в Габрово, предават от Българска телеграфна агенция.

По думите му това се отразява и на външната ни политика, тъй като единствено преди по-малко от 10 дни " се случи нещо невиждано от времето на Втората международна война насам ". Две страни, една от които прилежаща на България, дефинираха политиката на страната ни като неприятелска - това са Сърбия и Унгария, сподели Костадинов. Според него това се случва поради решението на държавното управление на България едностранно да наложи спомагателни такси от 10 евро за преноса на съветски газ през България.

По мотив втория избор на съмнение към държавното управление, водачът на " Възраждане " разяснява, че в случай че се следва логиката от предходния, не би трябвало да мине. Не знам какво ще се случи, откакто минат изборите, тъй като на тези избори, допускам, че ръководещата групировка " Продължаваме промяната - Демократична България " не просто ще претърпи съкрушителна загуба. Тя безусловно ще се срине, на някои места искрено ще изчезне, добави Костадинов.

Според Костадинов, в случай че „ Лукойл “ напусне „ Росенец “ и рафинерията в Бургас, ще спре производството на бензин, дизел и пропан бутан, което ще докара до голяма рецесия на пазара на горивата.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР