ДАЛАС (AP) — Янис Адетокумбо вкарва 48 точки, а Милуоки

...

Адетокумбо отбелязва 48 точки, Бъкс преодолява пасива от 25 точки срещу Мавс за първата победа на Ривърс

ДАЛАС (AP) — Янис Адетокумбо вкарва 48 точки, а Милуоки Бъкс преодолява недостиг от 25 точки за първата си победа под треньор Док Ривърс, побеждавайки Далас Маверикс със 129-117 в събота вечерта.

Бъкс, които изгубиха първите си две с Ривърс на пейката след уволнението по средата на сезона на треньора за първа година Ейдриън Грифин, започнаха ралито с серия от 15-0 в последните две минути на първото полувреме, с цел да стигне до пет.

Деймиън Лилард вкара 30 точки във втората най-голяма победа за завръщане този сезон за Милуоки, който изостана от Портланд с 26 в Ноемврийска победа. Адетокумбо също имаше 10 асистенции.

Лука Дончич имаше 40 точки и 11 асистенции за Маверикс, които имаха най-голямата си преднина при загуба този сезон.

Първата победа на Ривърс с Бъкс също значи, че той и неговият екип ще упражняват Източната конференция в Мача на звездите на 18 февруари. Персоналът на Милуоки получава утвърждение за мача на звездите, тъй като Джо Мазула от водещия в Изт...