Четвъртият в Северозападната Трета лига – Вихър (Славяново) спечели първата

...

Вихър надви Павликени

Четвъртият в Северозападната Трета лига – Вихър (Славяново) завоюва първата си другарска среща от подготовката с 3:2 като посетител на едноименния футболен отбор на Павликени. В двата състава отсъстваха по няколко съществени футболисти. Първото полувреме бе равностойно. Домакините бързо нанесоха двоен удар. В 5-ата минута прецизен бе Джихат Кямил. След още толкоз време Александър Узунов направи 2:0. В края на първата част Константин Генков изведе Цветан Петров самичък против вратаря, последва изстрел, стража мазета, само че връхлитащия Александър Скорчев заби топката в мрежата - 2:1.

В началото на втората част Генков изравни, шутирайки неспасяемо от 30 метра. Последваха два негови пропуща и един на Скорчев. Играч на Павликени пък не уцели противниковата врата. В 85-ата минута гостите извършиха корнер, вратарят на Павликени изпусна топката и Светослав Кръстев я насочи в мрежата му за 3:2.