Черноморец (Балчик) победи у дома Черноломец (Попово) с 4:0 в

...

Черноморец удари лошо Черноломец , но изрева от съдийството

Черноморец (Балчик) победи вкъщи Черноломец (Попово) с 4:0 в дербито на петия кръг на Североизточната Трета лига. Съперниците приключиха срещата с по 10 футболисти, поради отстранени от съдията футболисти. Битката стартира извънредно завладяващо.
 Битката на водачите е в Балчик Битката на водачите е в Балчик
Дани Бонев излезе на стрелкова позиция, само че не уцели вратата на домакините в началните секунди. 20 минути по-късно, Теодор Тотев, Иван Цачев, Почи направиха страхотна композиция, която приключи с гол на Габриел Вулкано. При този резултат приключи първото полувреме. Цачев удвои с глава след центриране от дясно в 51-ата минута. Той наказа и неточност на поповската отбрана,
 Илиян Станчев: Уважение към всеки противник Илиян Станчев: Уважение към всеки противник
десетина минути по-късно. Габриел Вулкано оформи с глава окончателното 4:0 в 65-ата минута. След края на мача, от щаба на Черноморец (Балчик), обявиха, че са потресени от работата на основния арбитър Радостин Шиков. Претенциите им са за неотсъдени дузпи против Джорджио Димитров, Иван Цачев и Габриел Вулкано, както и за изгонването на първия от упоменатите трима.