Черноморец 1919 (Бургас) завърши 3:3 (0:3) срещу отбора на Карнобат

...

Черноморец 1919 и Карнобат не се победиха в контролна среща

Черноморец 1919 (Бургас) приключи 3:3 (0:3) против тима на Карнобат в третата си зимна контрола, която се игра на централния терен на стадион " Черноморец. Сред феновете беше и Димитър Димитров-Херо, завърнал се за няколко дни вкъщи след края на първия лагер на неговия Иртиш (Павлодар) в Анталия. Старши треньорът на " акулите " Радостин Кишишев смени схемата на игра пробно с трима бранители, а също по този начин даде късмет на безусловно всички играчи в групата да запишат най-малко по едно полувреме. Още до 10-ата минута гостите от Карнобат дръпнаха с 2:0 с головете на Радослав Иванов и Пламен Димитров.

Малко преди края на първото полувреме гостите стигнаха до трети гол посредством играещия си старши треньор Георги Калоянов. След почивката домакините от Черноморец (Бургас) подвигнаха оборотите и стигнаха до тъждество. Най-напред Петър Колев понижи, а след него малко щастливо юношата Антон Узунов направи 2:3, като вкарва във втори следващ мач. За 3:3 се разписа Станислав Дрянов, който подаде за втория гол на Черноморец. Следващата инспекция на акулите е в сряда против елитния сръбски тим Мачва (Шабац), който е на подготовка в Бургас и ще има четири инспекции по Черноморието.