Челси се завърна на върха в Женската Суперлига с противоречива

...

Челси се завърна на първо място в WSL, след като победи борещия се Уест Хям

Челси се завърна на върха в Женската Суперлига с спорна победа с 2-0 над втория в дъното Уест Хем.

Аги Попадението на Бивър-Джоунс във втората минута сложи контрола над гостите, само че Уест Хем трябваше да изравни посредством Хонока Хаяши единствено за изравняването да бъде отхвърлено за засада. без ВАР нямаше опция да се анулира решението и напъните на Ерин Кътбърт в 88-ата минута видяха Челси да си върне първото място, подравнен по точки с Манчестър Сити, само че с две голови разлика по-добри.

Поредицата без победа на Ливърпул против съседите Евертън беше продължен до пети мач в лигата след нулево тъждество на Гудисън Парк, макар че точката ги измести над Манчестър Юнайтед на четвърто място.

Отличен пас от Лорън Джеймс за слагане на Аги Бивър-Джоунс, която откри вратата...