Част от центъра на столицата е без топлоподаване заради аварии,

...
Част от центъра на столицата е без топлоподаване заради аварии,
Коментари Харесай

Част от центъра на столицата е без парно и топла вода заради аварии

Част от центъра на столицата е без топлоподаване поради повреди, осведомят от „ Топлофикация-София “.

Без парно и топла вода са клиентите на сдружението в региона сред ул. „ Панагюрище “, ул. „ Г. С. Раковски “, бул. ”Цар Освободител ”, бул. ”Васил Левски ” и ул. ”Константин Стоилов ”.

Възстановяването на топлоподаването е планувано за 25 февруари в 19 часа.

Засегнати от повреди са и клиентите на ул. " Якубица " № 9 и 9А, както и ул. " Галичица " № 30А в „ Лозенец “. Очакваното възобновяване е на следващия ден в 14 часа.

В ж.к. „ Гео Милев “ заради повреди без парно и топла вода до 25 февруари по обяд ще са клиентите на „ Топлофикация-София “ на ул. " Гео Милев " № 5, 7, 9 и ул. " Христо Максимов " № 6, 10.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР