Броени дни преди началото на междунардоното изложение в Шанхай през следващата седмица,

...
Броени дни преди началото на
междунардоното изложение в Шанхай през
следващата седмица,
Коментари Харесай

INFINITI с първи снимки на Qs Inspiration

Броени дни преди началото на междунардоното ревю в Шанхай през следващата седмица, INFINITI разпространи първите фотоси на новата си концептуална разработка Qs Inspiration, която ще дебютира на салона.

С Qs Inspiration, от INFINITI демонстрират вижданията си за един електрифициран спортен седан на близкото бъдеще, като успоредно с това слагат началото на появата на напълно нов сериен модел.

"През последните 30 години INFINITI си изгради известност с въвеждането на нови технологии, които доставят наслаждение и дават убеденост на водачите ", коментират от марката. "Времето на електрификацията ни дава опция да демонстрираме отначало своите възможности като марка иноватор, която е подготвена да навлезе бързо и уверено в тази развиваща се и вълнуваща част на пазара ".

Концепцията е създадена на базата на нова платформа, създадена специално с идята за вграждане на електрифицирана задвижваща система. По отношение на вътрешността, от INFINITI споделят, че той е конфигуриран в две основни зони- с изчистен кокпит с основен акцент върху лидера и неговото изживяване, и релаксираща и просторна зона за пасажерите.
Източник: auto-press.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР