Ботев Враца завърши 1:1 при гостуването на Бдин Видин в

...

Юноша на Рома вкара за Ботев Враца при равенство с Бдин в контрола

Ботев Враца приключи 1:1 при гостуването на Бдин Видин в другарски мач по случай празника за 100 години проведен футбол във Видин.

Домакините от Видин означиха първи в 33-ата минута, когато прецизен бе Цветомир Тодоров.

Ботев изравни в 83-ата минута. Тогава Спас Георгиев центрира и намиращият се на проби нападател Мори Бамба означи от воле за 1:1.

Бамба направи своя всекидневен дебют за Ботев Враца. 21-годишният нападател е играл за португалския Лейшоеш. Титуляр стартира и Александър Ганчев, който също кара експериментален интервал. Той идва от дублиращия тим на Лудогорец. Централният бранител има близо 100 мача във Втора лига, в които е отбелязал 2 гола.

Дебют за Ботев направиха и новите попълнения Бубакар Траоре, Марио Киконда и Луга Жунииор Джиле.

Състав на Ботев Враца: Красимир Костов, Браян Мендоса, Луис Фелипе Соарес, Марио Киконда, Бубакар Траоре, Александър Ганчев, Мори Бамба, Диого Барбоса, Мартин Смоленски, Красимир Тодоров, Жан-Пиер Да Силва (Любомир Василев, Митко Панов, Даниел Генов, Спас Георгиев, Пламен Петров, Петър Кепов, Едуардо Кунде, Луга Жуниор Джиле)