Ботев /Враца/ отпадна от турнира за Купата на България. Момчетата на

...
Ботев /Враца/ отпадна от турнира за Купата на България.
Момчетата на

Пирин /Благоевград/ победи с 2:1 Ботев /Враца/ и се класира за 1/4-финалите за Купата /снимки/

" Ботев " /Враца/ отпадна от шампионата за Купата на България.
Момчетата на Христо Янев изиграха добър мач в Благоевград, поведоха, само че позволиха поврат от " Пирин " в мач, който свърши след продължения.
Още в 3-ата минута Браян Переа изтърва дузпа, само че в 17-ата минута Даниел Генов приключи по превъзходен метод добра офанзива.
Домакините изравниха при започване на второто полувреме, когато Аймен Суда осъществя дузпа.
В продълженията " Ботев " имаше повече обстановки, само че в 112-ата минута Иван Тасев приключи добра офанзива на домакините и класира тима си напред.

„ Пирин “: Максим Ковальов, Дмитро Семенив, Александър Дюлгеров, Мартин Бачев, Георги Върбанов (63 - Иван Тасев), Венцислав Бенгюзов (88 - Айуб Абу), Христо Попадийн, Аймен Суда, Симеон Александров (117 - Александър Бучков), Андрей Йорданов, Юго Комано
„ Ботев “: Красимир Костов, Момчил Цветанов, Даниел Генов, Браян Переа, Мартин Христов, Бубакар Траоре (97 - Жан-Пиер Да Силва), Браян Мендоса (115 - Мартин Кавдански), Мартин Смоленски (79 - Красимир Тодоров), Едуардо Кунде, Марио Киконда (115 - Луга Джиле), Стефан Велев

Рефер: Кристиян Колев
Източник: bulnews.bg